Těhotenské focení Ostrava

Těhotenské focení Ostrava. Jeden z momentů života, který bezesporu stojí za zvěčnění, je očekávání miminka. Těch devět měsíců považuju za neskutečně křehké, emocionální, ale především velmi sbližující období každého vztahu. Vše je nové a ve vzduchu visí nekonečno otázek. Holka nebo kluk? Po kom asi bude? Budeme dobrými rodiči? A mnoho dalších.

Těhotenské focení Ostrava

Nenechte tyhle otázky proudit až moc. Zastavte se a zpomalte dech. Vše bude v pořádku. Bude to náročné, nikdo a nic vás na to nepřipraví, ale přes to všechno to bude neskonale krásné.

Těhotenské focení Ostrava

Kdy se vydat na těhotenské focení? Asi nejčastější otázka, kterou jako fotografka dostávám. Kašlete na tabulky. Těch si v těhotenství užijete až moc. Dejte na vlastní pocit a pozorujte se v zrcadle. Nemusíte čekat až na ten či tamten měsíc. Vykukuje bříško už v šestém, sedmém měsíci? Nečekejte na pak. Hurá na focení. Pořád nevykukuje? Počkejte klidně až do konce osmého měsíce. Jediný měsíc, kdy už byste focení měli mít spíše za sebou, je ten devátý. A proč? Z mnoha důvodů. Tím prvním by už měl být zasloužený relax. Druhým případné: „Už ať je tu, já už nemůžu ani chodit“. No a tím třetím případný rychlík, který se touží narodit před termínem.

DSC00910 Tehotenske foceni Ostrava - Monika Balvar Sukenikova

Vím o čem mluvím. Spousta párů, kterým jsem období těhotenství zachytila, jela zanedlouho po focení do porodnice a to měli do termínu porodu ještě spoustu času.

DSC01126 Tehotenske foceni Ostrava - Monika Balvar Sukenikova

Pokud jste z Ostravy, ale toužíte po těhotenském focení v přírodě, vydejte se za mnou do Beskyd, do Smilovic u Třince. Výhledy jsou tady dechberoucí a stejně tak příroda kolem. Pokud je pro vás typický městský ruch, miluje kavárenský život, ráda se vydám za vámi a poznám vaše oblíbená místa v srdci Ostravy.

DSC01141 Tehotenske foceni Ostrava - Monika Balvar Sukenikova

Možností jsou také autentické a přirozené snímky, které ráda pořídím přímo v pohodlí vašeho domova nebo náš domácí ateliér „neateliér“ ve Smilovicích – emoce, minimalismus a vy. Těhotenské focení Ostrava.

Těhotenské focení Ostrava