MBS_hlavni_logo_cerna

Fotoateliér Ostrava

Objevte krásu rodinného fotoateliéru jen kousek od Ostravy, v srdci Beskyd

Hledáte mimořádný fotoateliér? Ten náš je kousek od Ostravy a předčí vaše očekávání. Nacházíme se v idylickém prostředí Beskyd, jen 30 minut jízdy od Ostravy – dostatečně blízko pro snadný přístup, ale zároveň dostatečně daleko, abychom mohli nabídnout klidný únik do přírody.

Fotoateliér Ostrava (2)

rodinný

v přírodě

originální

jedinečný

Fotogalerie - Fotoateliér Ostrava

Kdy máme otevřeno?

Kdykoli včetně víkendů, kdy je venku ještě přirozené denní světlo

Musím se objednat?

Ano, použijte prosím kontaktní formulář

Kde fotoateliér najdu?

Kousek od Ostravy, cca 30min autem

Jak se k nám dostanete?

V našem rodinném fotoateliéru, zasazeném do malebného podhůří, poskytujeme nejen špičkové fotografické služby, ale také přátelský, osobní přístup a rodinnou atmosféru. Obklopeni přírodou, kde se snoubí umělecká vize s autentickými emocemi, od veselých úsměvů až po slzy štěstí, vytváříme prostředí, které umožňuje odhalit a zachytit pravou krásu vašich nezapomenutelných okamžiků.

Věřím, že jedinečná atmosféra našeho ateliéru a naše pozornost věnovaná každému detailu, vám poskytnou nejen radost, ale zanechají vám i trvalé, krásné vzpomínky. Přijďte zažít, jak vaše speciální momenty mohou být umělecky zachyceny a znovu prožity skrze naše fotografie, kdykoliv si na ně vzpomenete.

Máte zájem focení v ateliéru?

FAQ

Otevírací doba

Pracuji sedm dní v týdnu, ale nemám pevnou pracovní dobu. Pro objednání termínu mě neváhejte kontaktovat

Dostupnost

Nejlépe autem. Z Ostravy je to cca 30min. Fotím ale taky v Ostravě: lifestyle u vás doma, nebo venku.

Co fotím?

Můžete si domluvit těhotenské, rodinné a newborn focení. Fotím taky business portrét a fashion fotku. Před vánoci pak vánoční focení

Jaká je cena focení?

Aktuální cena focení v ateliéru je 3500Kč za 20 fotografií v plné úpravě včetně tištěných fotografií.

Můžu si objednat další fotky?

Ano, samozřejmě. Cena každé další fotografie je 150Kč

Kdy dostanu fotografie?

Fotografie v elektronické podobě odevzdávám do 14ti dní. Fotografie v tisku pak objednávám a rozesílám jednou měsíčně. Fotografie odevzdávám v online galerii.

Můžu si fotky vybrat?

Ano, samozřejmě. Fotografie odevzdávám v online galerii. Většinou se jedná o 60-80 fotografií.

Jak dlouho trvá focení?

Většinou 45minut. Pro každého klienta si ale nechávám prostor cca dvě hodiny. Tak žádný spěch.

jak se na focení připravit?

Ahoj, jsem Monika a tady je něco málo o mně

Fotoateliér Ostrava

Ahoj, jmenuji se Monika a fotografie je můj životní vášeň. Moje cesta k tomuto umění byla neobvyklá; původně jsem se věnovala překladatelství a výuce jazyků, což mi otevřelo oči pro jedinečné aspekty komunikace a vnímání světa.

Fotografie pro mě představuje mnohem více než jen povolání – je to záležitost mé rodiny. Mé srdce patří mému manželu Lukasovi a naší dceři Viki, kteří nejenže jsou mými pilíři podpory, ale také neocenitelnými členy mého fotografického týmu. Spolu v našem rodinném ateliéru, umístěném v malebných Beskydech pod horami, se věnujeme tvorbě nezapomenutelných zážitků a zachycujeme jedinečné příběhy našich klientů.

Každý portrét a každá rodinná fotografie, kterou společně vytvoříme, je odrazem našich společných zážitků, naší lásky k umění a našich zkušeností. Jsem přesvědčena, že fotografie je více než jen záznam momentu; je to most mezi srdci, jenž umožňuje komunikovat bez slov. Moje poslání je zachytit ty nejkrásnější okamžiky vašeho života, abyste je mohli stále znovu prožívat.

Těším se na setkání s vámi v našem ateliéru v Beskydech, kde společně otevřeme dveře k tvorbě vzpomínek, které budou trvat navěky. Přijďte a sdílejte s námi svůj příběh, ať už hledáte ‚fotoateliér Ostrava‘ nebo magické okamžiky zachycené uprostřed nádherné přírody.

Focení v ateliéru Ostrava

Dlouho jsem měla obavy z focení v ateliéru. Představa malého prostoru přeplněného technikou a umělým osvětlením mi připadala cizí. Vše se však změnilo s výstavbou našeho rodinného domu, kde jsme si mohli vytvořit fotoateliér přesně podle vlastních představ.

Náš ateliér je utvářen s důrazem na útulnost, přirozené světlo a dostatek prostoru pro kreativitu. Je to prostor, který odráží naši vášeň pro přírodu a umění, a stává se ideálním místem pro zachytávání autentických emocí a vytváření nádherných portrétů.

V tomto milovaném prostředí jsem překonala své obavy a objevila radost z experimentování s možnostmi, které studiové prostředí poskytuje. S nadšením prozkoumávám různé rekvizity, pozadí a osvětlovací techniky, abych každé fotografii vtiskla jedinečný charakter. Focení v ateliéru se pro mě stalo zdrojem inspirace a radosti, a s potěšením tuto možnost nabízím i vám, mé klienty. Pojďte se mnou prožít nezapomenutelné okamžiky před objektivem v našem ateliéru v Beskydech, kousek od Ostravy.

Fotoateliér Ostrava – místo, kde vaše nejcennější vzpomínky ožívají.

Newborn focení fotoateliér Ostrava

fotoateliér Ostrava (1)

Zachytit první chvíle nového života prostřednictvím newborn focení ve fotoateliéru je nezapomenutelným zážitkem. V našem ateliéru, skrytém v náručí Beskydských hor, se specializuji na autentické a přirozené fotografování novorozenců, které odráží jejich nevinnou krásu a křehkost.

S důrazem na přirozenost a uvolněnou atmosféru se snažím, aby každé focení bylo jedinečné a přizpůsobené potřebám vašeho malého zázraku. Každá fotografie je vytvářena s nejvyšší láskou a citlivostí, zachycuje nejen vzhled, ale i kouzelné momenty plné nevinnosti, které novorozenci přinášejí do vašich životů.

Místo tradičních pózovaných snímků se zaměřuji na zachycení spontánních momentů – od drobných úsměvů po klidný spánek. Tento přístup nám umožňuje odkrýt a zachovat jedinečnou osobnost každého miminka. Využíváme přirozené osvětlení a jemná, neutrální pozadí, která doplní přirozenou krásu vašeho novorozence, aniž by ji přehlušila.

Naše focení je navrženo tak, aby bylo intimní a relaxační nejen pro novorozence, ale pro celou rodinu, poskytující vám vzácné okamžiky pokoje a společnosti. V našem fotoateliéru v Ostravě se zavazujeme zachytit začátky života vašeho dítěte s autenticitou a jemností, transformujeme tyto křehké okamžiky do vzpomínek, které budete s hrdostí a láskou připomínat po mnoha letech.

Připojte se k nám v našem fotoateliéru v Beskydech a nechte nás zachytit kouzlo prvních dnů vašeho novorozence, přetvářející tyto okamžiky v trvalé vzpomínky. Fotoateliér Ostrava – kde každý snímek vypráví příběh.

Těhotenské focení fotoateliér Ostrava

fotoatelier Ostrava 4

Těhotenské focení ve fotoateliéru považuji za privileg, jak zachytit magii a nesmírnou krásu mateřství v jeho nejautentičtější podobě. Jako vášnivá fotografka se specializuji na lifestyle těhotenské portréty, které zvěčňují přirozenou eleganci a jedinečnost této výjimečné životní etapy ženy.

Můj přístup k těhotenskému focení je založen na přirozenosti a autentičnosti. Vytvářím uvolněnou atmosféru, kde se budoucí maminky mohou cítit komfortně a svobodně projevit svou jedinečnou osobnost a radost z nadcházejícího příchodu nového života. Preferuji využití přirozeného světla a minimalistických pozadí, aby se zdůraznila přirozená krása těhotenství bez odvádění pozornosti od esence focení – těhotné ženy a jejího bříška.

Pro mě těhotenské fotografování představuje mnohem více než pouhé pořizování snímků; je to zaznamenání jedinečného příběhu každé ženy. Každá těhotná klientka přichází do ateliéru s vlastním příběhem, a moje poslání je tento příběh zachytit s největší úctou a citlivostí. Cílem je vytvořit obrazy, které nejen vyprávějí příběh těhotenství, ale také odkrývají hluboké pouto mezi matkou a jejím nenarozeným dítětem.

Považuji každou těhotenskou fotoseanci za výjimečnou příležitost být svědkem a zachytit jeden z nejzářivějších momentů v životě ženy. Snažím se zajistit, aby bylo focení nejen příjemné, ale i relaxační, vytvářející prostředí, kde mohou budoucí maminky zářit svou přirozenou krásou a štěstím. V našem fotoateliéru v Ostravě vás zveme, abyste společně s námi zachytili tento nezapomenutelný čas ve vašem životě.

Fotoateliér Ostrava – kde každý snímek vypráví příběh a každý příběh je oslavou života.

Rodinné focení fotoateliér Ostrava

Foceni v atelieru Ostrava 2

Rodinné focení ve fotoateliéru představuje pro mě mnohem více než jen pořizování fotografií; je to proces zachycení vzácných momentů a tvorba nezapomenutelných vzpomínek. Každá rodina přináší do ateliéru svůj unikátní příběh a já mám tu čest tyto příběhy vyprávět skrze objektiv mé kamery.

V mém přístupu k rodinnému fotografování kladu velký důraz na přirozenost a pravost. Vytvářím atmosféru, kde se každý člen rodiny může cítit uvolněně a pohodlně, což mi umožňuje zachytit skutečnou podstatu jejich vztahů a jedinečnou dynamiku, která každou rodinu odlišuje. Od hravých okamžiků mezi sourozenci po něžné výměny pohledů mezi partnery, každý snímek odkrývá něco krásného a autentického o vztazích, které tyto osoby sdílejí.

Mým cílem je vytvořit umělecká díla, která přetrvají generace. S láskou využívám přirozeného osvětlení a jednoduchá pozadí, aby jsem zdůraznil přirozenou krásu těchto neopakovatelných momentů. Neustále hledám nové kreativní přístupy a nebojím se experimentovat s rozmanitými styly a nápady, aby každá fotoseance byla jedinečná a věrně odrážela charakter a příběh fotografující rodiny.

Rodinné fotografování je šancí pro rodiny zastavit se v rychlém proudu každodenního života a sdílet spolu chvíle radosti a lásky. Ať už jde o pravidelné rodinné portréty nebo zachycení speciálních příležitostí, jako jsou narozeniny nebo výročí, jsem zde, abych tyto kouzelné momenty zachytil a proměnil je v díla, která budou s oblibou připomínána po mnoha let. V našem fotoateliéru v Ostravě se těšíme na to, že budeme součástí vašich vzácných rodinných okamžiků.

Fotoateliér Ostrava – kde každá fotografie vypráví příběh a každý příběh je oslavou rodiny.

Portréty fotoateliér Ostrava

Portrétní focení ve fotoateliéru je pro mě nejen technickým umem, ale především uměním zachytit esenci osobnosti. Více než jen zachycení obličeje, je to proces odhalování charakteru, emocí a příběhů ukrytých za každým pohledem a gestem. Snažím se vytvářet portréty, které nejen osloví esteticky, ale jsou i hluboce osobní a promlouvají k srdci.

V mém ateliéru kladu velký důraz na přirozené a uvolněné prostředí, kde se klienti mohou cítit svobodně a pravdivě. Pevně věřím, že nejautentičtější portréty vznikají v momentech, kdy se člověk cítí naprosto pohodlně a může být plně sám sebou. Díky využití přirozeného světla a minimalistických pozadí umožňuji osobnosti mého subjektu zářit v plné síle, bez zbytečných distrakcí.

Mým cílem v portrétní fotografii je zachytit nejen vizuální podobu, ale především duši portrétovaného. Zaměřuji se na jedinečné rysy, expresivní výrazy a emocionální momenty, které činí každého člověka jedinečným. Ať už jde o zamyšlený pohled, spontánní úsměv či chvíli introspekce, každý snímek je pro mě cestou k poznání a vyjádření hloubky lidského ducha.

Portrétní fotografování chápu jako spolupráci mezi mnou a klientem. Díky pečlivému naslouchání jejich vizím a přáním vytvářím snímky, které nejen odrážejí jejich osobní styl a charakter, ale jsou i odrazem jejich jedinečné identity. Každý portrét je výzvou a příležitostí k vytvoření něčeho opravdu výjimečného a trvalého.

Ve svém ateliéru v Ostravě se zavazuji, že z každého portrétního setkání učiním nezapomenutelný zážitek, který přesahuje běžné fotografování a stává se uměleckým dílem, jež bude klienty ceněno a milováno dlouhá léta. Fotoateliér Ostrava – kde každý portrét vypráví svůj příběh a každý příběh je oslavou individuality.

Vánoční focení - fotoateliér Ostrava

Vánoční focení ve fotoateliéru se pro mě každý rok proměňuje v oslavu radosti, rodinného tepla a neopakovatelné atmosféry, kterou přinášejí svátky. V tomto speciálním období se věnuji zachycení vánočního kouzla a vytváření vzpomínek, které zůstanou rodinám a přátelům na celý život.

Můj ateliér se na Vánoce transformuje do čarokrásné zimní pohádky. S velkou láskou a dbalostí na detaily připravuji prostor, aby dokonale odrážel vánoční atmosféru – od něžně svítících vánočních stromů až po elegantní dekorace. Každý prvek je pečlivě vybrán, aby vytvořil ideální pozadí pro vánoční portréty, dětské fotografie nebo tematické snímky, plné pohody a světla.

Během vánočního fotografování se zaměřuji na zachycení přirozených, autentických okamžiků plných radosti a sounáležitosti. Snažím se odhalit spontánní veselí, dětský smích a rodinnou harmonii, které jsou tak charakteristické pro toto období. Od hravých scén s vánočními dekoracemi po klidné chvíle objímání, každý záběr je vzácným pokladem naplněným vzpomínkami.

Vánoční fotoseance jsou také příležitostí k vytvoření originálních vánočních přání nebo dárků, které mají osobní hodnotu. Pracuji s klienty na vytvoření snímků, které nejsou jen vizuálně působivé, ale také odrážejí jejich přání a sny. Mojí misí je zachytit podstatu Vánoc a proměnit ji v umělecká díla, jež mohou být sdílena s blízkými.

Vánoční fotografování v mém ateliéru je zážitkem plným radosti a kouzla. S vášní a kreativitou vkládám do každé fotoseance srdce, aby vznikly nezapomenutelné zážitky a fotografie, které budou s láskou a úctou vzpomínány po mnoho let. Váš Fotoateliér Ostrava – kde každá fotografie vypráví příběh plný světla a tepla.

Business portrét fotoateliér Ostrava

Business portrét představuje mnohem více než jen profesionální zobrazení; je to umění vyjádřit osobnost, profesionalitu a unikátnost každého jednotlivce. Jako zkušená fotografka se zavazuji k zachycení esence každého profesionála, který přijde do mého ateliéru, prezentujíc ho světu v nejlepším možném světle.

Ve svém ateliéru se snažím vytvářet portréty, které nejsou pouze technicky bezchybné, ale také odrazem charakteru a profesní identity klientů. Jsem si vědoma významu prvního dojmu a usiluji o to, aby každý business portrét vyzařoval důvěryhodnost, autoritu a jedinečnost.

Mým přístupem je vytvoření uvolněného, ale zároveň profesionálního prostředí, kde se mohou klienti cítit pohodlně a přirozeně. Používám kombinaci přirozeného a studiového osvětlení, aby bylo dosaženo ideálního vzhledu, který podporuje profesní image. S ohledem na specifický účel každého portrétu, ať už pro LinkedIn, firemní web nebo tištěné materiály, se snažím tyto cíle splnit.

Úzce spolupracuji s klienty, abych porozuměla jejich specifickým potřebám a ambicím. Diskutujeme o stylu, oblečení a vzhledu, který nejlépe reprezentuje jejich profesní značku a aspirace. Mým cílem je vytvářet business portréty, které nejen excelují vizuálně, ale také přinášejí reálnou přidanou hodnotu pro kariéru a podnikání klienta.

Business portrét v našem ateliéru je investicí do vaší profesní budoucnosti. Stojím připravena vám pomoci vytvořit obraz, který posílí vaše profesní cíle a odliší vás od konkurence. Váš Fotoateliér Ostrava – kde každá fotografie je krokem k vašemu profesnímu úspěchu.

Fotoateliér v Beskydech

Umístěný na idylickém úpatí Beskyd, náš fotoateliér představuje dokonalé spojení profesionálního fotografování s unikátním výletem do kouzelné přírody těchto hor. Pro milovníky přírody a ty, kteří vyhledávají netradiční zážitky, je naše poloha ideální.

Představte si den plný objevů, kdy vaše fotografování přesahuje hranice ateliéru a vede vás do objevování nekonečných krás Beskyd. Tyto hory jsou domovem široké škály aktivit – od poklidných procházek po značených cestách až po výzvy náročnější turistiky s dechberoucími výhledy z vrcholů.

Pro rodiny nabízí naše lokace vzácnou příležitost sdílet kvalitní čas v objímání přírody, zatímco páry nebo jednotlivci naleznou v Beskydech místo klidu a odpočinku, daleko od městského ruchu. Je to šance na odpočinek, inspiraci a naplnění novou energií.

Beskydy poskytují nádherné pozadí pro outdoorové fotografování. Ať už hledáte romantické snímky při západu slunce nebo rodinné portréty uprostřed přírody, okolní krajina nabízí nekonečné možnosti pro kreativní a osobité fotografie.

Spojení fotografování v ateliéru s prožitkem v Beskydech není jen o získání nádherných snímků, ale i o vytváření nezapomenutelných zážitků. Nabízíme vám možnost vytvořit vzpomínky, které budou stejně jedinečné jako fotografie, jež z této příležitosti vzniknou.

Beskydy jsou okouzlující v každém ročním období, nabízejí útočiště pro pěší turistiku, cyklistiku, běžecké lyžování v zimě a ideální podmínky pro sjezdové lyžování a snowboarding. Kromě toho se můžete těšit na objevování lokální historie a tradic skrze zámky, hrady a muzea, které oživují místní folklor.

Nenechte si ujít nádherné výhledy z vrcholů hor, jako jsou Lysá hora nebo Radhošť, které slibují nejen turistické, ale i duchovní a kulturní zážitky. Beskydy jsou domovem mnoha chráněných oblastí, které ukazují bohatství místní flóry a fauny.

Přijďte k nám a prožijte kombinaci profesionálního fotografování a objevování neopakovatelné přírody Beskyd. Fotoateliér Ostrava – kde každá fotografie a každý výlet se stává součástí vašeho příběhu.

Fashion focení v ateliéru

Fashion foceni fotoateliér Ostrava

Fashion fotografování ve fotoateliéru je pro mě fascinujícím spojením umění, stylu a kreativity. Jako fotografka jsem zcela oddána zachycení nejen aktuálních módních trendů, ale i jedinečných výrazů a osobností, které každý model přináší do světla reflektorů.

V mém ateliéru vytvářím scénu, kde se móda stává živoucím uměním. Díky kombinaci inovativního osvětlení a kreativních pozadí se snažím zajistit, aby bylo každé fashion focení výjimečné a plné charakteru. Mým cílem je zachytit nejen estetiku a detaily oděvů, ale také vytvořit příběh a atmosféru, které obklopují každý outfit.

Každá fotoseance je pro mě výzvou experimentovat s novými nápady, propojovat různé styly a prozkoumávat nekonečné možnosti módní fotografie.

Fashion fotografování je zároveň oslavou diverzity a jedinečné krásy. Je pro mě klíčové, aby se každý model před mým objektivem cítil sebejistě a komfortně, což mu umožňuje plně vyjádřit svou osobnost a styl. Důležité je, aby každý snímek nebyl jen vizuálně atraktivní, ale také nesl hluboký emocionální přesah.

V mém fotoateliéru poskytuji prostor pro kreativní vyjádření a inovace v módní fotografii. Ať už jde o realizaci komerčních kampaní, editoriálního focení nebo osobních módních projektů, jsem zde, abych podpořila realizaci vašich vizí a vytvořila snímky, které nejen zaujmou, ale i inspirují. Váš Fotoateliér Ostrava – kde každá fotografie je důkazem, že móda je umění, které stojí za to zachytit.