Napišme si

Máte zájem o focení nebo nějaký dotaz? Vyplňte prosím kontaktní formulář, případně zašlete email a já vám vše ráda zodpovím do 24h.

sukenikovamonika@gmail.com

Poskytnutý e-mail používám pouze ke komunikaci s vámi.

ČASTÉ DOTAZY

Jako rodinná fotografka působím v okolí Beskyd, v Olomouci a Ostravě. Pokud si objednáte svatební focení, ráda za vámi přijedu kamkoliv je potřeba. V případě potřeby i mimo Českou republiku.

Ano. Nejmladší členy vaší rodiny fotím lifestylovou formou přímo u vás doma. Během letního období se můžeme také domluvit na focení venku.

Svatební fotografie odevzdávám obvykle do 56 týdnů. Rodinné a ostatní fotografie nejpozději do 2 týdnů.

Jsem fotograf momentkář. Snažím se co nejvíce splynout s okolím a svatebčany, což mi dává skvělou příležitost zachytit autentické snímky.
Co se týká párového focení, pokud si to nevěsta s ženichem vyloženě nevyžádají, od místa svatebního dne se zbytečně nevzdalujeme. Buď fotíme přímo na místě, nebo do 10 minut chůze po okolí. Samotné párové focení trvá maximálně 45 minut.
Poznámka: Nebazíruju na tom, abychom zásadně fotili přesně při západu slunce. Párům poradím, kdy je nejlepší světlo na focení, ale netrvám na zlaté hodince jako většina fotografů.

Ano i ne. Během listopadu a začátku prosince si mě můžete rezervovat na lifestyle focení u vás doma. Na těchto snímcích zachycuji typické předvánoční přípravy – pečení cukroví, polehávání v huňatých svetrech, usrkávání horké čokolády a zdobení vánočními světýlky. Toto focení trvá cca 90 minut a jeho cena je stejná jako u běžných rodinných či párových focení. Jediný rozdíl je to, že si z focení vybíráte 20 až 30 snímků, které později dostanete i v tištěné podobě.