Fotograf Ostrava

Ahoj, jsem Monika a Fotím v Ostravě!!!

Profesionální fotografka působící v Ostravě a okolí. Mým cílem je zachytit krásu autentických emocí ve vašem životě. Dejte mi příležitost stát se vaším fotografem v Ostravě a společně vytvoříme nezapomenutelné vzpomínky.

to jsem já

Fotograf Ostrava

Máte zájem o focení?

Fotogalerie - fotograf Ostrava

Ahoj, Jsem Monika!

Hledáte kreativního a autentického fotografa v Ostravě, který dokáže oživit vaše představy? Jako fotograf se specializuji na rodinné, svatební a módní fotografování v Ostravě a okolí. Moje práce je o zachycení těch nezapomenutelných životních momentů – od zásnubních pohledů plných lásky, přes jedinečné svatební obřady, těhotenské radosti, až po první neopakovatelné chvíle s vašimi miminky.

Dříve jsem se věnovala jazykovému vzdělávání jako soukromá lektorka, překladatelka a tlumočnice. Mezi mé koníčky patří běhání, čtení a objevování skvostů v second hand obchodech. Jsem manželkou Lukase a matkou Viky.

Fotograf Ostava

můj tým

Fotografové Ostrava

Náš tým, to jsme já, můj manžel Lukas a naše inspirativní dcera Viki. Lukas, kromě toho, že je nezbytným řidičem našich fotografovaných dobrodružství po celé České republice, včetně Ostravy, zastává velkou roli v našem podnikání. Jako grafik, správce webu a marketér je zodpovědný za vizuální stránku naší značky a dokonale retušuje naše fotografie, aby vynikly v plné kráse.

Viki je naším nekonečným zdrojem inspirace a radosti. Její denní probouzení nás nejen nastartuje do nového dne, ale také nás učí cenným lekcím o životních hodnotách a pomáhá nám udržet rovnováhu mezi pracovním nasazením a časem stráveným v rodinném kruhu. Její nekonečná energie a nevinný pohled na svět přinášejí do našeho týmu neustálou inspiraci a nové nápady.

Díky naší rodinné spolupráci dokážeme klientům nabídnout unikátní a osobní přístup, což nám umožňuje tvořit autentické fotografie, které jsou obohaceny našimi rodinnými hodnotami a láskou k fotografování. Ačkoliv naše srdce patří krásným Beskydám, naše práce nás často zavede do různých koutů naší milované České republiky, včetně Ostravy, kde jako fotografové nacházíme nekonečné příležitosti pro zachycení jedinečných příběhů.

Moje reference

Kde můžeme v Ostravě fotit?

Fotím lifestyle u vás doma. V přírodě, ve městě, ve fotoateliéru a taky v Beskydech

FAQ

Kde v Ostravě fotím?

Můžeme se potkat kdekoli v Ostravě, nebo mimo ni. Často fotím v Beskydech pod horami. 

Co všechno fotím?

Novorozenecké, těhotenské, párové a rodinné focení. Tajné zásnuby, svatby včetně předsvatebního focení. Fotím taky fashion a komerční focení pro slow fashion značky.

Jak mě můžete kontaktovat?

Kontaktovat mě můžete prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo emailu sukenikovamonika@gmail.com

Jak se na focení obléct?

Mrkněte do fotogalerie. Jednoduché barvy a vzory.

Jak dluho focení trvá?

Většinou kolem hodiny. Pokud je venku chladněji, pak se hlavně u focení miminek snažím, aby focení trvalo kolem dvaceti minut.

Jak a kdy dostanu fotky?

Fotografie si vybíráte sami v online galerii většinou z 80-100 snímků. Svatební fotografie vybírám já.

Máte zájem o focení v Ostravě a okolí?

Jako váš fotograf v Ostravě se těším na to, že se dozvím více o vašich představách a snech. Jaké máte specifické požadavky nebo témata, která byste rádi viděli oživena ve vašich fotografiích? Ať už je to konkrétní styl, místa, která vám jsou blízká, nebo jedinečné momenty, které chcete zachytit, sdílejte se mnou co nejvíce detailů. Čím více mi prozradíte, tím lepší bude výsledná práce odrážet vaše osobní přání.

Odpovím vám co nejdříve a společně probereme všechny aspekty naší budoucí spolupráce. Vzhledem k tomu, že termíny se rychle plní, doporučuji se ozvat včas, abychom si mohli zajistit dostatek prostoru pro plánování vašeho fotografování. Ať už jde o zachycení prvních chvil vašeho miminka, dokumentaci vašeho svatebního dne, rodinné oslavy nebo jakoukoliv jinou důležitou událost, jsem zde, abych vám pomohl uchovat tyto vzácné okamžiky pro budoucí generace.

Těším se na naši spolupráci, která bude plná kreativity a přizpůsobená přesně vašim potřebám. Jako váš fotograf v Ostravě jsem zde, abych společně s vámi plánovala a vytvářela nezapomenutelné vzpomínky, které si budete vážit celý život.

TěhoTenské foto Ostrava

Tehotenske foceni Ostrava 3 - Monika Balvar Sukenikova

Těhotenské focení v Ostravě vnímám jako fotografka nejen jako úžasnou práci, ale také jako velkou čest. Toto období umožňuje zachytit magickou etapu v životě ženy – očekávání nového života. S hlubokým respektem a citlivostí přistupuji k zachycení autentických emocí a jedinečných okamžiků, které těhotenství přináší. Každý snímek pro mě představuje intimní vyprávění plné citů, oslavující radost, očekávání, ale i neopakovatelnou krásu a sílu ženského těla.

Věřím, že každá budoucí maminka v těhotenství vyzařuje zvláštní krásu a sílu, kterou je důležité zachytit co nejautentičtěji. Snažím se vytvořit příjemné prostředí, kde se každá žena cítí bezpečně a volně, což mi umožňuje zachytit přirozené a neopakovatelné momenty plné emoce.

Cílem mé práce je, aby každá fotografie sloužila jako cenná vzpomínka nejen pro maminku, ale pro celou rodinu; příběh plný lásky, který bude hrdě předáván z generace na generaci. Tyto snímky jsou dokladem krásného období plného očekávání a transformace, na které budou všichni vzpomínat s hrdostí a láskou.

Těhotenské focení v Ostravě, mi dává jedinečnou příležitost vytvořit umělecká díla, která oslavují život a jeho překrásné nuance. Jako fotografku v Ostravě je mým posláním zachytit tyto nezapomenutelné momenty s největší pečlivostí a uměleckým cítěním. Fotograf Ostrava.

Newborn focení Ostrava

Newborn foceni Ostrava 2 - Monika Balvar Sukenikova

Newborn focení v Ostravě je pro mě, jako pro fotografku specializující se na zachycení těch nejčasnějších okamžiků života, nesmírně důležité a obohacující. Tyto momenty, plné lásky, jsou pro mě nesmírně důležité a obohacující. Při práci s novorozenci postupuji s nejvyšší trpělivostí a péčí, abych zajistila, že každý záběr působí co nejpřirozeněji a zachycuje autentickou atmosféru těchto kouzelných prvních chvil.

Detaily jako malé prstíčky, jemné vlásky, klidné výrazy a dokonce drobné zívání nebo usmívání jsou pro mě klíčové. Tyto jedinečnosti každého nového života snažím zachytit s citem, abych vytvořila snímky, které vyprávějí příběh nejen o křehké kráse a nevinnosti novorozenců, ale i o silné emocionální vazbě mezi rodiči a jejich dítětem.

Pro rodiny jsou tyto fotografie nejen vzácnou vzpomínkou, ale také vyprávěním o začátku nového života, jeho zranitelnosti a nekonečné lásce. Snažím se, aby každý snímek nejen dokumentoval, ale především vyprávěl příběh – příběh plný emocí, lásky a pevné rodinné vazby. V každé fotografii se snažím zachytit ty nepopsatelné momenty, které jsou tak charakteristické pro začátky života.

Jako váš fotograf v centru Ostravy jsem zde, abych s vámi sdílela tyto jedinečné okamžiky a pomohla vytvořit vzpomínky, které budou ceněny a milovány po celá desetiletí. Newborn focení je pro mě nejen prací, ale především příležitostí vytvořit něco krásného a významného, co oslavuje nový život ve všech jeho podobách. Fotograf Ostrava.

Rodinný fotograf Ostrava

Rodinne foceni Ostrava 2 - Monika Balvar Sukenikova

Jako fotografka se specializací na rodinné focení v Ostravě vnímám každou session jako neopakovatelnou šanci zachytit nejcennější momenty, které rodiny sdílejí. Mojí prioritou je vytvoření atmosféry plné pohody a přirozenosti, kde se každý, od nejmenších po nejstarší členy rodiny, může cítit uvolněně. Tento přístup mi umožňuje odhalit a zachytit pravé emoce a unikátní dynamiku, která každou rodinu odlišuje.

Soustředím se na spontánní momenty – od nevinných dětských smíchů při hře po něžné výměny pohledů mezi rodiči a jejich dětmi, až po spontánní objímání plné radosti. Tyto chvíle, přirozené a emotivní, odkrývají pravou esenci rodinného života a jsou klíčem k tvorbě nezapomenutelných příběhů a vztahů.

Každá moje fotografie je více než obyčejný snímek; je to kapsula času, která uchovává lásku, vřelost a radost, umožňující rodinám opětovně prožívat tyto cenné okamžiky. Důraz klade na detailní kompozici, která reflektuje osobnosti jednotlivců i pevné pouto spojující rodinu jako celek. Mé snahy nekončí u vytváření krásných obrázků; snažím se o vytvoření nezapomenutelných vzpomínek, které budou pro rodiny symbolizovat a uchovávat ty speciální chvíle společně stráveného času. Fotograf Ostrava.

Párové focení Ostrava

Parove foceni Ostrava - Monika Balvar Sukenikova

Fotografování párů představuje pro mě, fotografku z Ostravy, fascinující výzvu plnou tvořivosti. Je to umění zachytit nejen hluboké emoce, ale i sdílené zážitky dvou lidí. Mnohem více než o pózování, jde o odhalení spontánních momentů a přirozeného pohybu, které pravdivě reflektují jejich vztah a jedinečnost. Mé poslání je věrně zaznamenat esenci jejich lásky, ať už v jemných intimních okamžicích nebo v energických a radostných projevech.

Ostrava, s její nekonečnou paletou vizuálních scenerií – od historických památek přes moderní uličky až po rozmanitou městskou krajinu – poskytuje dokonalé pozadí pro každý snímek. Město jako živé plátno umožňuje každému koutu přidat unikátní rozměr, který odráží dynamiku a osobnost každého páru, činí z každé fotografie unikát stejně specifický jako samotný vztah.

Využívání jedinečné architektury a atmosféry Ostravy, hra světel, stínů a architektonických detailů, není jen o doplnění scény, ale o zvýraznění příběhu lásky. Každé focení je příležitostí pro páry vyjádřit se a sdílet svůj příběh prostřednictvím mého objektivu. Jsem zde, abych tyto nezapomenutelné momenty zachytila s největší citlivostí a kreativním zpracováním.

Jako váš fotograf v Ostravě jsem připravena odhalit a zachytit jedinečný příběh vaší lásky, přičemž využiji vše, co toto město nabízí, aby vaše fotografie byly stejně jedinečné a neopakovatelné jako vaše vztah. Fotograf Ostrava.

Vánoční focení Ostrava

Vánoční focení Ostrava

Vánoční období je pro mě, profesionálního fotografa v Ostravě, jedinečnou příležitostí k zachycení té neopakovatelné, kouzelné atmosféry, která ožívá během sváteční sezóny. Nabízím vánoční fotografování přímo ve vašich domovech v Ostravě, kde je možné využít osobitou atmosféru vašeho domova, nebo v mém fotoateliéru v Beskydech, který je každoročně speciálně připraven a vyzdoben pro vánoční scény.

Mým cílem je využít světla, vánoční dekorace a zimní scenerie tak, aby každá fotka byla obohacena o unikátní vánoční nádech. Vytvářím teplé a přívětivé prostředí, kde se každý cítí volně a přirozeně, což je klíčem k zachycení pravých momentů štěstí a společného prožívání. Ať už se jedná o rodinné portréty, snímky párů, nebo sólo portréty, snažím se, aby každá fotografie vyjadřovala ducha Vánoc a byla svědectvím jedinečnosti zobrazených osob.

Spojení tradičních vánočních symbolů, jako jsou vánoční stromky, světla a ozdoby, s individuálním stylem a představami každé rodiny nebo páru, je esencí mého přístupu k vánočnímu fotografování. Díky tomu vznikají snímky, které nejen zaujmou na první pohled, ale jsou také plné hlubokých emocí a vzpomínek. Cílí na to, aby každá vytvořená fotka byla nejen vizuálním uměleckým dílem, ale také cennou památkou, která bude rodinám připomínat ty krásné chvíle strávené společně během svátků.

Jako váš profesionální fotograf v Ostravě se těším na to, abych mohl zachytit magii vašich svátečních okamžiků a transformovat je do trvalých vzpomínek, které budete s láskou prohlížet po mnoho let. Fotograf Ostrava.

Svatební fotografka Ostrava

Svatebni fotograf Ostrava - Monika Balvar Sukenikova

Jako váš svatební fotograf v Ostravě jsem svědkem nepřeberného množství nádherných a emotivních okamžiků, které svatební den přináší. Moje poslání je zachytit každý jedinečný moment tohoto výjimečného dne s cílem věrně zaznamenat autentické emoce – od vzrušení při přípravách, přes slavnostní okamžiky obřadu, až po radost z oslav.

S bohatými zkušenostmi ve fotografování svateb v různorodých prostředích, od historických kostelů s tradičním nádechem po moderní venkovní lokality plné romantiky, přizpůsobuji svůj přístup každému místu, abych vytvořila přirozené a uvolněné prostředí pro vás a vaše hosty.

Můj fotografický styl zachycuje nejen velkolepé momenty, jako je výměna prstýnků nebo první tanec, ale také se věnuje detailům, které dělají váš svatební den nezapomenutelným. Od svatebních dekorací, přes květiny až po nevěstinu šaty a emotivní výměny mezi rodinou a přáteli – tyto drobnosti vytvářejí atmosféru a přidávají hloubku vašemu příběhu.

Cílím na to, aby každý snímek byl odrazem hluboké lásky a spojení mezi vámi a vaším partnerem a zachytil jedinečný charakter vašeho svatebního dne. Jsem zde, abych dokumentovala váš příběh radosti a lásky, poskytujíc vzpomínky, které budete cenit a milovat po celý život jako váš Fotograf Ostrava.

Předsvatební focení Ostrava

Predsvatebni foceni Ostrava - Monika Balvar Sukenikova

Každý svatební balíček, který nabízím, zahrnuje speciální předsvatební focení. Tato unikátní služba nejen umožňuje osobní setkání a seznámení se mnou a mým stylem fotografování, ale také slouží jako perfektní příprava na dynamiku a atmosféru fotografování během vašeho velkého dne.

Pro tento nezapomenutelný zážitek vybírám malebné prostředí Beskyd, kde přírodní krása a romantické scenerie poskytují ideální pozadí pro vaše snímky. Tyto chvíle strávené společně nám pomáhají vytvořit pohodový vztah a umožňují vám získat zkušenost stát před objektivem, což je pro mnohé páry cenná příprava.

Během předsvatebního focení také využíváme příležitost probrat všechny klíčové aspekty vašeho nadcházejícího svatebního dne. Vaše představy, speciální přání a požadavky jsou pro mě neocenitelné, neboť mi umožňují lépe pochopit váš styl a preference. Tímto způsobem se ujišťuji, že během svatebního dne dokážu zachytit všechny důležité momenty přesně podle vašich přání.

Předsvatební focení představuje vzácnou příležitost nejen pro vás, aby vaše láska byla zachycena v tomto kouzelném období těsně před svatbou, ale také pro mě, abych zajistila, že vaše svatební fotografie budou odpovídat vašim snům a vytvoří nezapomenutelné vzpomínky na tento vzrušující čas ve vašem životě. Jsem zde, abych vám jako váš Fotograf Ostrava poskytla co nejlepší služby a vytvořila snímky, které budou svědectvím vaší lásky a radosti. Fotograf Ostrava.

Svatební šaty z druhé ruky Ostrava

Svatebni saty Ostrava - Monika Balvar Sukenikova

Stále více nevěst se obrací k výběru svatebních šatů z druhé ruky, což je trend, který odráží rostoucí povědomí o udržitelnosti ve světě módy. Jako váš Fotograf Ostrava, pozoruji, jak tento přístup nejen podporuje ekologičtější a udržitelnější volbu ve svatební módní scéně, ale také nabízí budoucím nevěstám možnost získat šaty svých snů za zlomek původní ceny. Koupí šatů z druhé ruky nejen podporujete snižování ekologického dopadu spojeného s výrobou nových šatů, ale také přispíváte k udržitelnější planetě.

Trh s oblečením z druhé ruky otevírá možnosti pro ocenění jedinečné krásy a kvality šatů s vlastní historií, čímž prodlužuje jejich životnost a podporuje ideu, že svatební šaty nemusí být určeny jen pro jednorázové nošení. Tento udržitelný módní trend je výhodný jak pro životní prostředí, tak pro nevěsty hledající jedinečný styl za přístupnou cenu.

Navíc, nákup svatebních šatů z druhé ruky může být intimním a romantickým zážitkem, neboť každý kus nese v sobě jedinečný příběh lásky a radosti z předchozího svatebního dne. Tento způsob výběru svatebního oblečení umožňuje nevěstám sdílet v těchto šatech uložené vzpomínky a podporovat etické spotřební návyky.

V Ostravě, kde se nachází široká nabídka svatebních šatů z druhé ruky, mají nevěsty jedinečnou příležitost vybrat si z bohatého sortimentu šatů, které jsou součástí tohoto pozitivního trendu. Jako Fotograf Ostrava svědčím o tom, jak tento udržitelný přístup k svatební módě nejen obohacuje svatební den, ale také přináší hlubší smysl a hodnotu k volbě svatebních šatů. Fotograf Ostrava.

Test shoots & fashion fotograf Ostrava

Test shoots Ostrava - Monika Balvar Sukenikova

Jako fotograf nabízím v Ostravě jedinečnou službu pro modelky, které chtějí rozšířit své portfolio nebo získat cenné zkušenosti před objektivem. Testovací focení jsou ideální příležitostí pro ty, kteří stojí na počátku své kariéry v modelingu či v jiných oborech vizuálního umění, a chtějí prozkoumat svůj potenciál a rozvinout svůj vizuální styl.

V Ostravě, městě s bohatou kulturní a průmyslovou historií, poskytuji rozmanité lokace pro testovací fotografování, od urbanistických scenerií po malebné přírodní lokality. Tato rozmanitost umožňuje vytvořit různorodé portfolio snímků, které reflektují vaši osobnost a uměleckou vizi.

Těším se na to, že společně odkryjeme a zachytíme vaši jedinečnost a přispějeme k vaší umělecké cestě v Ostravě a dále. Vaše vizuální příběhy začínají zde, a já jsem připraven vám pomoci je vyprávět s kreativitou a profesionalitou. Fotograf Ostrava.

Fotoateliér Ostrava

Fotoateliér v Beskydech

Můj fotoateliér, umístěný přímo v srdci malebných Beskyd, je pečlivě navržený tak, aby poskytoval pocit domácího tepla a pohodlí. Jako fotograf se zaměřuji na autentické a lifestyle snímky, které oslavují přirozenou krásu a jedinečný charakter každého klienta. Díky citlivě upravenému interiéru ateliéru vytvářím atmosféru, která je ideální pro uvolněné a spontánní fotografování, kde se každý může cítit jako doma.

V mém ateliéru v Beskydech klade důraz na to, aby každá fotografie vyprávěla osobní příběh a odhalila hluboké emoce a osobnost mého klienta. Ať už se jedná o rodinné portréty, dětské fotografie, nebo osobní portréty, přistupuji k fotografování s láskou a pečlivostí, abych zachytil ty nezapomenutelné momenty a vytvořil trvalé vzpomínky.

Okouzlující přírodní scenerie Beskyd poskytuje dokonalé pozadí pro venkovní fotografování, což skvěle doplňuje pohodovou atmosféru ateliéru. Klienti mají možnost rozhodnout, zda preferují intimní prostředí ateliéru, nebo chtějí využít nádherné přírodní kulis Beskyd pro snímky venku, což přináší jedinečnou a inspirující dimenzi k jejich fotografiím.

Nacházející se v srdci Beskyd, můj fotoateliér je nejen místem, kde se snímky stávají uměním, ale také útočištěm, kde se setkává krása přírody s lidskými příběhy. Jsem zde, abych vám jako váš fotograf poskytl nejen profesionální služby, ale také nezapomenutelný zážitek, který obohatí vaše nejcennější momenty o jedinečnou atmosféru Beskyd. Fotograf Ostrava.

Fotoslužby Ostrava - profesionální focení Ostrava

Jako zkušený rodinný a svatební fotograf můžu slíbit, že vaše významné životní události – ať už svatební den, rodinná setkání, či fashion focení – budou zachyceny s největší pečlivostí a láskou. Díky mé dlouholeté praxi jsem expertem na zachycení nezapomenutelných momentů a emocí, které tyto příležitosti přinášejí, s důrazem na detaily, jež činí každý záběr výjimečným.

Můj fotoateliér, ukrytý v idylickém prostředí Beskyd, představuje dokonalé útočiště pro ty, kdo hledají klidné místo pro lifestyle, rodinné či kreativní focení. Nabízí nejen unikátní a pohodovou atmosféru, ale také ideální pozadí pro vytvoření stylových a autentických snímků, které odrážejí vaši osobnost a příběh.

Mým posláním je, aby fotografie, které pro vás vytvořím, nejen zaznamenávaly vzácné momenty, ale také vyprávěly váš jedinečný příběh. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro fotografování ve městě Ostrava či v přírodním ráji Beskyd, můj cíl zůstává stejný: vytvářet cenné vzpomínky, které budete s hrdostí sdílet a které vám zůstanou na celý život.

Těším se na spolupráci s vámi, abych mohla zachytit a sdílet krásu a magii vašich nejzářivějších okamžiků, ať už v dynamické Ostravě nebo v srdci nádherných Beskyd. Jsem tu pro vás, abych poskytla špičkové fotoslužby Ostrava, které přesně odpovídají vašim představám a přání. Fotograf Ostrava.

Kde v Ostravě se můžeme potkat?

V tomto směru jsem velmi flexibilní a většinou za vámi přijíždím, abych zachytila speciální momenty a události vašich životů. S radostí dojíždím do různých částí Ostravy, včetně Poruby, Centra a Zábřehu, aby vaše fotografování bylo co nejpohodlnější a nejvíce přizpůsobené vašim potřebám.

Ostrava Poruba, s jejími rozlehlými parky a moderní architekturou, nabízí ideální pozadí pro rodinné fotografování, portréty a dokonce i firemní sezení. V centru Ostravy, s jeho historickými památkami a živým městským ruchem, mohu zachytit dynamickou esenci vašich momentů, ať už se jedná o svatební fotografování nebo kreativní portréty. Zábřeh, svou klidnější atmosférou a malebnými lokacemi, je perfektní pro ty, kteří hledají mírnější a intimnější prostředí pro své fotky.

Nezáleží na tom, kde v Ostravě se nacházíte, jsem připravena přijet přímo k vám, aby vaše fotografování bylo co nejvíce bezproblémové a příjemné. Můj přístup k fotografování je vždy citlivý na specifické požadavky každého klienta, což mi umožňuje vytvářet autentické a výrazné snímky, které odrazí vaši osobnost a příběh.

Bez ohledu na to, zda plánujete rodinnou oslavu, potřebujete profesionální portréty, nebo chystáte svatební den, můj závazek k flexibilitě a mobilitě znamená, že jsem schopna vám poskytnout vynikající fotografické služby přesně tam, kde je potřebujete. Těším se na to, že budu součástí vašich významných okamžiků v Ostravě Porubě, Centru, Zábřehu a dalších místech, kde společně vytvoříme vzpomínky, které budou trvat navždy. Fotograf Ostrava.