MBS_hlavni_logo_cerna

Rodinná fotografka

Ahoj, jsem Monika, rodinná fotografka působící po celé České republice. Zážitky a emoce ráda zachycuji skrze objektiv fotoaparátu a pomáhám tak lidem uchovat krásné vzpomínky na důležité okamžiky jejich života. 

Rodinna fotografka 9

Jako rodinná fotografka se snažím zachytit přirozenost a autentičnost každé rodiny, abychom společně vytvořili jedinečné a neopakovatelné fotografie, které budou těšit nejen vás, ale i vaše potomky. Na každém focení se snažím vytvořit uvolněnou atmosféru, ve které se budete cítit přirozeně.

Pokud hledáte zkušenou a kreativní rodinnou fotografku, která dokáže zachytit krásné okamžiky vašeho života, jsem tu pro vás. Kontaktujte mě a společně vytvoříme fotografie, které budou těšit vaši rodinu po celá léta.

Rodinná fotografka - rezervace

Fotogalerie - rodinná fotografka

Rodinná fotografka (4)
Rodinna fotografka 7
Rodinná fotografka (6)
Rodinné focení oblečení
Rodinna fotografka 10
Rodinna fotografka 11
Rodinná fotografka (12)
Rodinná fotografka (13)
Rodinná fotografka
Rodinný fotograf
Rodinná fotografka (3)
Rodinná fotografka (5)
Rodinná fotografka (13)

Proč je rodinná fotografie důležitá

Jako rodinná fotografka se snažím zachytit ty nejcennější okamžiky vašeho života. Rodinná fotografie není jen o focení, ale o vytváření vzpomínek, které budete moci sdílet s generacemi. Je to způsob, jak si uvědomit, jak rychle čas plyne a jak důležité je si uchovat ty krásné chvíle s vašimi blízkými.

Když se podíváte na rodinné fotografie, můžete se vrátit zpět v čase a znovu prožít ty šťastné momenty strávené s vaší rodinou. Fotografie vám pomáhají uchovat vzpomínky na dětství vašich dětí, na radostné události jako jsou narozeniny nebo Vánoce, nebo na jedinečné okamžiky strávené s vašimi rodiči či prarodiči.

Proč je tedy rodinná fotografie důležitá? Protože vám pomáhá uchovat a sdílet ty nejcennější okamžiky vašeho života. 

Jak probíhá rodinné focení se mnou

Když se rozhodnete pro rodinné focení se mnou, můžete očekávat profesionální přístup spojený s přátelskou atmosférou. Chci, aby každá rodinná fotografie zachytila vaši jedinečnou atmosféru a lásku, kterou mezi sebou sdílíte.

Než se setkáme na focení, ráda si s vámi popovídám o vašich představách a přáních. Chci vědět, co je pro vás důležité a co byste rádi zachytili na fotografiích. Společně tak můžeme plánovat focení tak, aby výsledné fotografie byly přesně podle vašich představ.

Během focení se snažím vytvořit uvolněnou atmosféru, ve které se budete cítit přirozeně. Můžete těšit na autentické a emotivní fotografie, které budou skvělou vzpomínkou na vaši rodinu.

Po focení vám posílám náhledovou galerii, ze které si vybíráte ty fotografie, které se vám líbí nejvíce.

Pokud hledáte zkušenou a nadšenou rodinnou fotografku, jsem tu pro vás. Ráda zachytím nejšťastnější okamžiky vašeho rodinného života.

Moje reference

Mám za sebou již mnoho let praxe nejen v oblasti rodinné fotografie. Mým cílem je zachytit nejen krásné okamžiky vašeho života, ale také vytvořit fotografie, které budou plné emocí a přirozenosti. Mnoho spokojených klientů mi již dalo svou důvěru a já jsem ráda, že mohu být součástí jejich životních příběhů.

„S Mončou mám pozitivní zkušenost. Dokáže vyjít vstříc vašim požadavkům ale také sama má hlavu plnou nápadů. Všechno probíhalo v příjemné přátelské atmosféře, takže se člověk cítí přirozeně, což je u focení snad to nejdůležitější. Samotný výsledek byl hezčí, než jsem očekávala a zároveň i zpracování bylo opravdu rychlé. Takže za mě spokojenost Děkuji moc za super spolupráci!“ Jana Š.
 

„Úžasné focení Monča je moc milá, měla předem připravené nápady ale nebránila se jakýmkoliv připomínkám. Nepotrpí si na žádné aranžované forky ale vsází na přirozenost. Fotky jsem dostala velmi brzy a moc krásné.

Vřele doporučuji “ Lucie Š.
 

„Focení s Mončou, bylo naše první společné focení s manželem i pejskem. Musím říct, že atmosféra, kterou Monča vytvořila svoji usměvavou povahou, se odrazila na tom, že jsme se po celou dobu focení cítili uvolněně a tomu odpovídají i krásné výsledné fotky. Náhledy fotek jsme do mailu dostali rychle, stejně jako výsledné vybrané fotky. Moc chválím celkový přístup, a hlavně pohodu při focení.“ Jana F.

 

Jak si mě rezervovat jako rodinnou fotografku

Pokud jste se rozhodli, že chcete zachytit krásné a neopakovatelné momenty vaší rodiny, jsem tu pro vás. Můžete mě kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailem nebo prostřednictvím sociálních sítí. Ráda vám poradím s výběrem vhodného místa a oblečení, abychom společně vytvořili krásné a autentické fotografie vaší rodiny. 

Snažím se zachytit spontánní okamžiky a emoce, které jsou pro vás důležité. Po focení vám pošlu náhledovou galerii, abyste si fotografie mohli v klidu prohlédnout a vybrat ty, které se vám líbí nejvíce. Vaše rodinné fotografie budou nejen krásnou vzpomínkou, ale i důkazem vašich společných chvil. Neváhejte a kontaktujte mě, abychom společně vytvořili jedinečné a krásné fotografie vaší rodiny. Těším se na spolupráci s vámi!

Proč si vybrat mě jako rodinnou fotografku?

Své práci věnuji s láskou a vášní, a snažím se zachytit ty nejcennější okamžiky vašeho života. Když si vybíráte rodinného fotografa, je důležité najít někoho, kdo vám bude rozumět a kdo dokáže zachytit tu pravou atmosféru a emoce.

Snažím se vytvořit uvolněnou a přátelskou atmosféru, ve které se budete cítit pohodlně a přirozeně. Mým cílem je zachytit nejen krásné portréty vaší rodiny, ale i ty spontánní momenty plné radosti a lásky. Moje fotografie jsou plné života a emocí, a budou skvělou vzpomínkou na vaše společné chvíle. Pokud hledáte rodinnou fotografku, která dokáže zachytit krásu každodenních okamžiků a vytvořit pro vás jedinečné a autentické fotografie, jsem tu pro vás. Dejte mi šanci zachytit vaši rodinnou pohodu a lásku skrze můj objektiv.

Jak si vybrat oblečení na Rodinné focení

Jako rodinná fotografka se často setkávám s otázkou, jaké oblečení si vybrat na rodinné focení. Je důležité, aby oblečení bylo pohodlné a zároveň se hodilo k celkové atmosféře fotografií. Pokud máte rádi jednoduchost a eleganci, doporučuji zvolit neutrální barvy jako bílá, šedá nebo béžová. Tyto barvy nebudou odvádět pozornost od samotných osob na fotografiích. Pokud preferujete barevnější styl, můžete si vybrat pastelové tóny nebo zemité barvy.

Důležité je však dbát na to, aby se barvy k sobě navzájem hodily a nepůsobily rušivě. Doporučuji vybrat si jednu hlavní barvu a doplnit ji o další barvy, které se k ní hodí. Tím vytvoříte jednotný vzhled a fotky budou působit harmonicky.

Vyvarujte se příliš výrazným doplňkům, které by mohly odvádět pozornost. Obuv by měla být pohodlná, aby se celá rodina mohla volně pohybovat a užívat si focení. Snažte se být sami sebou. Důležité je, aby se na fotografiích odrážela vaše osobnost a vztahy mezi členy rodiny. Doufám, že vám tyto tipy pomohou při výběru oblečení na rodinné focení. Pokud budete mít další otázky nebo potřebujete poradit, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na společné focení s vámi a vaší rodinou!