MBS_hlavni_logo_cerna

Svatební fotograf na Jižní Moravě

„Vím, že je to dost na rychlo, ale co děláte ve čtvrtek? Budeme mít nevšední zahradní svatbu naruby…“ – napsala mi jednoho pozdního srpnového večera nevěsta Míša, když hledala svatebního fotografa. V e-mailu popisovala představu svatebního dne na Jižní Moravě, svatební obřad vedený husitským knězem během západu slunce a já už jsem se v myšlenkách přenesla na dané místo a těšila se stejně jako nevěsta a ženich.

Míša a Adam vyslovili přání, že ze svých svatebních fotografií chtějí i za 50 let cítit ten moment a jsem nesmírně ráda, že přesně takto svatební fotografie ode mne vnímali po jejich odevzdání.

Focení svatebního dne tohoto kouzelného páru bylo jedním slovem magické. Na této svatbě jsem se cítila jako člen rodiny a právě v tento den jsem se zamilovala do malých svateb. Jen ti nejbližší, skutečné a upřímné emoce.

Každý svatební fotograf má jistě představu ideálního klienta, kdy je mezi ním a budoucími novomanžely to něco, co se slovy popsat nedá. Míša a Adam v moji profesi odstartovali tento „kouzelný výskyt“ maličkých svateb a já se do focení malých svateb naprosto zamilovala.

Každý další rok si ke mně najde cestu další pár s podobnou představou o svatebním dnu a já si vždy řeknu, že zákon přitažlivosti funguje.

Ačkoliv fotím i větší tradiční svatby, netajím se tím, co je mému fotografickému srdci nejbližší a tím je focení malých svateb.

Celý svatební den se odehrával na romantickém místě s názvem Modrý sklep Aviné – U Rabovských.

Svatební fotograf na Jižní Moravě