Svatba olomouc – šmeralova vila, maruška a david

Svatba Olomouc, Šmeralova vila. Intimní, uvolněná a přesně dle představ nevěsty a ženicha. Taková byla svatba tohoto skvělého páru v překrásné prvorepublikové Šměralově vile. Zaryla se mi pod kůži a hluboko do paměti stejně jako svatba Míšy a Adama na Moravě. Jsem ráda, že o některých z vás píšu na tomto blogu.

Právě příspěvek o svatbě Míšy a Adama utvrdil tento pár, že koncept komorní svatby uskutečnit jde a že je to správné rozhodnutí. Jsem jim také moc vděčná za to, že si mě pro svůj velký den vybrali. Kdy jindy se totiž člověk dostane na místo, které je zrovna uzavřené. Marušce a Davidovi přeji nekonečnou lásku a co nejméně bouřkových mraků na společné životní cestě a Šmeralově vile přeji, ať zase otevře, ať už jako možnost ubytování nebo výhradně jako svatební místo. Za mě je to nádherné místo, které se zaslouží zažívat láskyplné události.

Reference nevěsty Marušky:

„Fotky jsou boží. Všechny nás mile překvapilo vidět tu atmosféru znovu. Jsou tak autentické, že nás to vrátilo zpět do toho dne a to si myslím, že je sen každého fotografa, aby se mu toto povedlo, takže ještě jednou velké díky, Moni. Minulý víkend, kdy se většina rodiny vrátila z dovolené, jsme je s Davidem promítali a maminky, tety i babičky zase brečely jako o svatebním dni :-)“

svatba olomouc

Svatba olomouc – šmeralova vila, maruška a david