Svatební fotograf

Svatební fotograf, Svatba na Gruntu

Svatba na Gruntu No 135 Těrlicko

Svatba na hotelu Grunt? Tak to byla jasná volba v případě nevěsty Báry a ženicha Mirka. Svatební den tohoto úžasného páru začal v útulném domě rodičů nevěsty. Bára se zde chystala, zatímco její rodina a přátelé vítali uvnitř i venku své nejbližší malým pohoštěním i dobrou náladou.

svatební fotograf

Grunt No 135

Jakmile dorazil i ženich, předal překrásnou kytici mamince své vyvolené, se všemi se přátelsky přivítal a už pomaličku uháněl na zadní terásku, kde se nervózně zastavil, v rukou se svatební kyticí pro Báru, zavřel oči a netrpělivě čekal, až ho Bára pomalu pohladí po rameni a on se bude moci otočit a v soukromí ji poprvé spatřit ve svatebních šatech, které si Bára pro tento velký den vybrala. Ano, jednalo se o first look, který doporučuji mnoha mým párům. Je to vždy jeden z nejromantičtějších momentů tohoto dne.

svateba na Gruntu

Dále se všichni společně vydali směrem k nedalekému Hotelu Grunt v Těrlicku, kde se konal obřad pod širým nebem a následná oslava až do brzkých ranních hodin. Výborný catering i veliký prostor pro tanec a jinou zábavu svatebčani našli v překrásně nazdobené stodole.

Svatba

Svatba na Gruntu

Svatba na Gruntu je skvělou volbou nejen pro vícejazyčné páry. Že se jedná o lokalitu, ve které se domluvíte jak česky, polsky, slovensky nebo místním nářečím, je vidět i slyšet ve všech zákoutích tohoto areálu. Všem, nejen mně, se jistě líbí místní usměvavá paní provozní, která hýří energií a dobrou náladou. Jako svatební fotograf mohu toto vyhlášené svatební místo v Beskydech maximálně doporučit.