Výstava fashion

SVÁ. Výstava fashion fotografií

Jsme takoví, jací skutečně jsme.

O termínu a místě budeme informovat.

Kdy jsme to ještě opravdu my?

Viktoria. Příroda. Modelka.

Tři inspirace pro moji první autorskou výstavu fotografií.

Díky mojí dceři Viktorii jsem si začala všímat, jak po krátkou dobu našeho života jsme skutečně sami sebou. Smějeme se tehdy, kdy chceme. Pláčeme, když na nás přijde smutek nebo vztek. Na nic si nehrajeme. Jsme takoví, jací skutečně jsme. Až postupem času se začneme chovat tak, jak „bychom měli.“ Samozřejmě podle očekávání ostatních. Postupem let se v tomhle světe póz ztrácíme a někdy už ani sebe nepoznáváme.

Pózy. Svět modelingu je jich plný a je žádoucí, aby je modelky střídaly jednu za druhou. Čím více, tím lépe. Je to svět krásy, ale zároveň je plný drsné kritiky.

Drsná a krásná zároveň je i příroda a nejdrsnější bývá na sklonku podzimu. A právě v těchto nejkrutějších podmínkách vznikaly fotografie pro výstavu SVÁ.

Jsou plné kontrastů a dynamiky. Na všech fotografiích uvidíte profesionální modelky olomoucké modelingové agentury Outfitter Models Nety Salvetové https://outfitter-models.cz/

Jsou krásné, talentované, pokorné a ambiciózní. Stejně jako majitelka agentury sama. Vědí, že musejí mít ostré lokty, i přesto si umí zachovat svou jemnost. Na fotografiích je nevidíte pod typickým nánosem líčení, který je pro fashion svět typický. Jsou to ony a jsou SVÉ.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet