Náš Fotoateliér v Beskydech / 1 focení v ateliéru

Ateliér v Beskydech? Focení v ateliéru? Dřív bych řekla: „Ani náhodou!“ Já? Takový zastánce focení v exteriéru nebo v domácím prostředí klientů? Jenže s každým dalším rokem, kdy pro vás zachytávám ty nejkrásnější životní etapy, mi došlo hned několik věcí.

Jednak si kvůli málu denního světla a špatnému počasí nechci dávat vždy pauzu od ledna do dubna, protože mi focení chybí a také si koncept foto ateliéru můžu zařídit naprosto podle svého vlastního vkusu a stylu.

Na co se můžete těšit? Pořád chci zachytávat emoce. Ateliér jako takový bude takový ateliér – „neateliér“. Minimalismus, zemité tóny. Bez zbytečných serepetiček. Bude to hlavně o vás. Vás chci na fotografiích. Žádné přehnané dekorace kolem, které tak akorát odvádějí pozornost jinam. Už teď se na tohle nové dobrodružství těším.

Dalším překvapením a velkou výhodou je fakt, že tento ateliér bude u nás doma v Beskydech. V domě obklopeném překrásnou loukou, ve které si chrupou srnky a lemuje ji malý lesík. Co to znamená? Kdo bude chtít, pár posledních fotografií můžeme cvaknout i tam. Nejen v ateliéru.

DSC00091 Fotoatelier v Beskydech 2 - Monika Balvar Sukenikova DSC00157 Fotoatelier v Beskydech 2 - Monika Balvar Sukenikova DSC02078 Fotoatelier v Beskydech 2 - Monika Balvar Sukenikova DSC02527 Fotoatelier v Beskydech 2 - Monika Balvar Sukenikova DSC02560 Fotoatelier v Beskydech 2 - Monika Balvar Sukenikova DSC03042 Fotoatelier v Beskydech 2 - Monika Balvar Sukenikova DSC06746 Fotoatelier v Beskydech 2 - Monika Balvar Sukenikova fotoateliér focení v ateliéru fotoateliér v beskydech

Náš Fotoateliér v Beskydech / focení v ateliéru