MBS_hlavni_logo_cerna

Fotografka Praha

Ahoj, jsem Monika, fotografka v Praze

Pokud hledáte fotografku v Praze, která umí zachytit autentičnost a přirozenost každého okamžiku, jste na správném místě. Jako fotografka se specializuji na zachycení nezapomenutelných momentů vašeho života, od spontánních úsměvů po dojemné slzy, a to vše skrze objektiv mého fotoaparátu. Mé fotografie nejsou jen snímky; jsou uměleckým vyjádřením vašich nejcennějších vzpomínek.

to jsem já

Fotografka Praha

těhotenství

newborn

rodinné

svatby

Můj příběh a můj tým

Fotografka Praha

Jako profesionální fotografka v Praze se specializuji na rodinnou, svatební a fashion fotografii. Ať už ve městě, uprostřed přírody, nebo v mé vlastním fotoateliéru, vytvářím snímky, které zachycují nezapomenutelné momenty a emoce. Díky předchozí profesi mluvím plynule několika jazyky a pracuji s klienty z různých koutů světa.

Jsem zapálená běžkyně a milovnice sportu, což mi dodává energii a inspiraci jak v osobním, tak v profesionálním životě. Cestování je další mou oblibou, která obohacuje mou tvorbu o nové kultury a náměty.

V mé práci mě podporuje můj tým, včetně mého manžela Lukase a dcery Viky. Jako profesionální tým poskytujeme nejen skvělé fotografie, ale i nezapomenutelné zážitky pro naše klienty. Naše práce je založena na kreativitě, profesionalitě a hlubokém pochopení potřeb klientů, což nám umožňuje nabízet služby na nejvyšší úrovni.

můj tým

Focení v Praze

Ve své práci nikdy nejsem sama – mám to štěstí pracovat v týmu s mým manželem Lukasem a naší dcerou Viki. Lukas je nepostradatelnou součástí našeho týmu, zastává roli řidiče, který nás bezpečně dopravuje na místa focení. Jeho přítomnost mi umožňuje působit v Praze a po celé České republice, přičemž naše zázemí je v Beskydech. Jeho dovednosti s grafikou jsou neocenitelné při úpravě a retuši fotografií. Navíc se věnuje správě našeho webu a vede naše marketingové aktivity, což přispívá k naší viditelnosti.

Naše dcera Viki je nekonečným zdrojem inspirace. Její přítomnost a energie motivují nás a připomínají, proč děláme to, co děláme. Její nevinný pohled na svět nám umožňuje vidět věci z jiné perspektivy a přináší do našeho týmu čerstvý pohled.

Jako rodinný tým nabízíme komplexní a osobní přístup ke každému projektu, což nám umožňuje vytvářet jedinečné a autentické fotografie, které odrážejí naše rodinné hodnoty a vášeň pro fotografování.

Máte zájem o focení v Praze?

Fotogalerie - fotografka Praha

Máte zájem o focení v Praze a okolí?

Skvělé, že máte zájem! Napište mi více vašich plánech a představách. Prosím, sdělte mi podrobnosti o události, kterou chcete zachytit, včetně vašich preferencí a speciálních požadavků. Odpovím vám co nejrychleji, abychom mohli společně naplánovat vše potřebné a vyjasnit další postup.

Vzhledem k tomu, že můj kalendář se pro nadcházející měsíce rychle zaplňuje, doporučuji, abyste se se mnou spojili co nejdříve. Ať už se jedná o přípravu na příchod nového člena rodiny, organizaci svatby, nebo plánování jiné významné rodinné události, jsem tady pro vás, abych zachytila tyto vzácné momenty a proměnila je ve věčné vzpomínky.

Těším se na naši spolupráci a na to, že budu moci přispět k zachycení a uchování těchto speciálních okamžiků vašeho života. Kontaktujte mě a začněme spolu tvořit něco úžasného! Fotografka Praha.

Těhoenské focení Praha

Tehotenske foceni Praha 3

Těhotenské focení v Praze vnímám tuto práci jako neobyčejnou příležitost zachytit jednu z nejpozoruhodnějších etap v životě ženy. Období těhotenství, plné očekávání a transformace, je pro mě nevyčerpatelnou inspirací pro vytváření obrazů, které hluboce rezonují s emocemi a zkušenostmi spojenými s mateřstvím.

Mým cílem je nejen zaznamenat radost a naděje, které těhotenství přináší, ale také zdůraznit jedinečnou krásu a sílu ženského těla během této klíčové fáze jejich života. Každá fotografie je pro mě uměleckým dílem, odhalujícím příběh plný emocí, síly a krásy. Snažím se, aby každý snímek byl nejen esteticky působivý, ale aby také vyprávěl intimní a osobní příběh o cestě k mateřství.

Pro mě je každá těhotenská fotka nejenom obrazem, ale také cenným dokumentem, který uchovává neopakovatelné okamžiky. Tento přístup mi umožňuje vytvořit snímky, které se stanou nenahraditelnými vzpomínkami, jež si budou rodiny vážit a oceňovat po mnoho let. Fotografka Praha.

Newborn fotografka Praha

Newborn fotografka Praha

Jako fotografka v Praze vnímám newborn focení jako nesmírně cennou příležitost zvěčnit ty první, nepopsatelně kouzelné okamžiky nově narozeného života. Při focení novorozenců uplatňuji maximální trpělivost a péči, abych s něžností a respektem zachytila tu nejčistší formu lidské krásy a nevinnosti.

Zaměřuji se na drobné detaily, jako jsou maličké prsty, jemné vlásky a klidné výrazy, což umožňuje vytvořit snímky, které jsou nejen působivé, ale také vyjadřují hloubku a intimitu tohoto jedinečného životního období. Tyto fotografie pak slouží jako cenné a nezapomenutelné vzpomínky pro celou rodinu, zachycující okamžiky, které jsou tak rychle minulostí.

Mým hlavním cílem je vytvářet přirozené a emotivní portréty, které odhalují nejen křehkost a zranitelnost těchto malých bytostí, ale také hlubokou lásku, pouto a nevyčerpatelnou radost, kterou přinášejí do životů svých rodičů. Každá fotka je pro mě svědectvím o nekonečném zázraku života a neopakovatelné radosti, kterou přináší nový člen rodiny. Fotografka Praha.

Rodiná fotografka Praha

Rodinná fotografka Praha

Jako rodinná fotografka v Praze mám tu privilegovanou příležitost zachycovat upřímné a neopakovatelné momenty sdílené mezi členy rodin. Při těchto foceních kladu velký důraz na vytváření uvolněného a přátelského prostředí, které umožňuje rodinám cítit se pohodlně a jednat přirozeně, bez pocitu umělosti nebo nucenosti.

Mým cílem je věrně zaznamenat dynamiku a spontánnost rodinného života v jeho nejrůznějších podobách, od něžných pohledů rodičů na své děti, přes nezastíraný dětský smích, až po ty nečekané a dojemné okamžiky objímání a radosti. Snažím se, aby každý záběr odhalil hloubku vztahů a jedinečnost vazeb, které rodinu spojují.

V každé fotografii se soustředím na zachycení lásky a specifického charakteru každé rodiny. Chci, aby tyto snímky byly pro rodiny cenné nejen jako umělecká díla, ale hlavně jako trvalé připomínky nezapomenutelných chvil strávených společně. Můj záměr je, aby tyto fotografie sloužily jako okna do minulosti, skrze která mohou rodiny znovu prožívat a sdílet své nejcennější momenty. Fotografka Praha.

Párové focení Praha

Párové focení Praha

Fotografování párů v Praze mi poskytuje jedinečnou možnost zachytit esenci jejich vztahu, jejich sdílených emocí a zážitků. Mým záměrem není pouze vytvářet tradiční pózované fotografie, ale hlavně zachytit ty neplánované, spontánní momenty a specifickou dynamiku vztahu každého páru, které výmluvně vyjadřují jejich vzájemnou lásku a individualitu.

Snažím se objevit a zaznamenat různé aspekty jejich vztahu, ať už se jedná o intimní, klidné scény plné něhy a souznění, nebo o energické, radostné momenty plné smíchu a hravosti. Klíčem je zachytit skutečnou podstatu jejich vztahu, lásku a společně prožívané chvíle v autentickém a neopakovatelném způsobu.

Praha, s její rozmanitou paletou scenérií – od historických památek a romantických zákoutí až po moderní ulice plné života – poskytuje nesčetné možnosti pro vytvoření úchvatných fotografií. Každé místo má svůj jedinečný charakter, který umožňuje odrážet a zdůrazňovat dynamiku a jedinečnost každého páru. Při práci v městském prostředí kladu důraz na to, aby architektura a atmosféra Prahy nejen doplňovaly, ale i zvýrazňovaly příběh a emocionální hloubku fotografovaného páru, a tak vytvářely nezapomenutelné obrazy jejich lásky a společného života. Fotografka Praha.

Vánoční focení Praha

Vánoční focení Praha

Vánoční focení v Praze je jedinečným a kouzelným způsobem, jak zvěčnit kouzlo sváteční atmosféry a teplo rodinných setkání. Nabízím lifestyle fotografování přímo ve vašem domově, kde přirozené prostředí a osobní dekorace vytvářejí autentickou a intimní atmosféru. Svítící vánoční světla a pečlivě vybrané vánoční dekorace dodávají snímkům neopakovatelný sváteční nádech a pocit domácí pohody a tepla.

Vánoční focení je ideální příležitostí k zachycení upřímných a přirozených momentů rodin a párů, které se ponoří do vánoční atmosféry. Snažím se zachytit nejen tradiční vánoční prvky, jako jsou světýlka, ozdoby a vánoční stromeček, ale také specifický styl a osobitost každé rodiny nebo páru. To umožňuje vytvořit fotografie plné emocí, vzpomínek a příběhů, které tyto okamžiky obklopují.

Považuji každé vánoční focení za příležitost vytvořit unikátní a osobní snímky, odhalující nejen sváteční radost, ale také hloubku vztahů mezi lidmi. Snímky, které vznikají, jsou více než jen fotografiemi – jsou to okna do nejkrásnějších a nejteplejších momentů, které si rodiny a páry mohou pamatovat a opětovně prožívat. Fotografka Praha.

Svatební fotografka Praha

Svatební fotografka Praha

Jako svatební fotografka v Praze je mým hlavním cílem být co možná nejdiskrétnější, abych mohla zachytit ty nejupřímnější a nejintimnější momenty vašeho velkého dne. Snažím se být svědkem a zároveň nenápadným vypravěčem příběhů, zachycující magické okamžiky jako je první pohled vašeho partnera na vás směřující k oltáři, nebo hluboké emoce vaší matky během výměny svatebních prstenů. Na svatbách se odehrává nekonečně mnoho nezapomenutelných okamžiků, a já se snažím žádný z nich neopomenout.

Moje fotografie jsou zaměřeny na zachycení autentických emocí, jedinečné atmosféry a silného emocionálního spojení mezi vámi a vaším partnerem. Snažím se být více než jen fotografem; chci být vypravěčem příběhů, který pomocí obrazů vykresluje hloubku a krásu vašeho vztahu.

Každé svatební focení vnímám jako příležitost odhalit a zachytit ty nejzářnější a nejcennější momenty vašeho svatebního dne. Cílem je, aby každý snímek byl více než jen obrázkem – aby byl trvalou vzpomínkou, která vás povede zpět k těmto kouzelným a neopakovatelným chvílím, které jste prožili společně. Jako vaše svatební fotografka v Praze jsem tady, abych zajistila, že tyto vzácné momenty budou uchovány pro vás a vaše budoucí generace. Fotografka Praha.

Předsvatební focení Praha

Predsvatebni foceni Praha 2

V rámci každého svatebního balíčku nabízím také předsvatební focení. Tato možnost není pouze skvělou příležitostí k příjemnému setkání a seznámení se se mnou, vaším svatebním fotografem, ale také představuje cennou přípravu na váš velký den. Předsvatební focení je ideálním způsobem, jak se uvolnit před objektivem a získat představu o tom, jak bude probíhat fotografování během svatby.

Během focení v klidu probereme veškeré detaily ohledně svatebního fotografování a zároveň vytvoříme romantické a přirozené fotografie. Jako fotografka v Praze jsem připravena vás doprovodit na tomto důležitém kroku před vaším velkým dnem, zajistit, že se před objektivem budete cítit pohodlně a že vaše představy o dokonalých svatebních fotografiích se stanou skutečností. Fotografka Praha.

Svatební šaty z druhé ruky Praha

Saty na svatbu Praha

Prodej svatebních šatů z druhé ruky je rostoucím trendem v oblasti udržitelné módy, který nabývá na popularitě. Tento přístup podporuje ekologičtější a udržitelnější přístup ke svatebnímu odívání, zároveň umožňuje nevěstám získat svatební šaty za dostupnější cenu. Koupě svatebních šatů z druhé ruky je významným krokem k snížení ekologické stopy, spojené s výrobou nových šatů, která zahrnuje vysokou spotřebu vody, energie a jiných zdrojů.

Prodej šatů z druhé ruky umožňuje opětovně využít a ocenit krásu a kvalitu šatů, které byly již jednou nošeny. To nejen prodlužuje životnost šatů, ale také podporuje myšlenku, že svatební šaty nemusí být věcí pouze na jedno použití. Tato praxe přináší výhody nejen pro životní prostředí, ale i pro nevěsty hledající jedinečný styl za dostupnější cenu.

Nákup svatebních šatů z druhé ruky může být velmi osobní a romantický zážitek, každý pár šatů nese svůj vlastní příběh. Tento přístup k svatební módě umožňuje nevěstám sdílet své štěstí a lásku prostřednictvím šatů, které byly součástí jiného krásného svatebního dne, a zároveň podporovat udržitelné a odpovědné spotřebitelské chování. Fotografka Praha.

Test shoots & fashion fotografka Praha

Test shoots fotografka Praha

V srdci Prahy se věnuji fotografování test shoots, což je zásadní součást mé práce jako profesionální fotografky. Test shoots mi poskytují jedinečnou příležitost k experimentování s novými koncepty, technikami a vizuálními stylizacemi. Tato dynamická práce mi umožňuje nejen rozšiřovat své umělecké obzory, ale také objevovat a definovat trendy v módní fotografii.

Test shoots jsou klíčové pro rozvoj jak fotografů, tak modelů. Umožňují nám spolupracovat na tvorbě portfolia, která odhalují rozmanitost našich dovedností a estetických preferencí. Tato spolupráce často vede k vzájemně obohacujícím výsledkům, přinášející nové perspektivy do každého projektu.

Každý projekt test shoots v Praze je pro mě příležitostí kreativně se vyjádřit a pracovat s talentovanými jedinci z různých oblastí módního průmyslu, včetně stylistů, make-up artistů a návrhářů. Praha, s její neopakovatelnou atmosférou a rozmanitými lokacemi, poskytuje dokonalé prostředí pro naše fotografování.

test shoots jsou více než jen fotografiemi. Snažím se, aby každá fotka odrážela osobnost modelu a vyprávěla její či jeho příběh. Věřím, že autentické a poutavé snímky mohou vzniknout pouze ve chvíli, kdy fotograf a model skutečně společně pracují na realizaci kreativní vize.

Kontaktujte mě na váš příští test shoot v Praze a společně objevme nekonečné možnosti kreativní fotografie. Ať už jde o budování portfolia, experimentování s novými styly nebo pouhé zdokonalení vašeho uměleckého vyjádření, jsem zde, abych vám pomohl vaši vizi oživit. Fotografka Praha.

Portréty Praha

Focení portrétů v Praze mi umožňuje zachytit jedinečnou esenci každé osoby před mým objektivem. V každém portrétu se snažím odkrýt a vystihnout osobnost, emoce a neopakovatelný příběh, který každý jedinec sebou nese. Můj přístup k portrétní fotografii je hluboce osobní a intuitivní, což mi umožňuje vytvářet snímky, které jsou nejen vizuálně působivé, ale také emocionálně rezonující.

V Praze, městě s nekonečnou inspirací, nacházím ideální pozadí pro každý portrét. Ať už je to malebná historická architektura, živé městské scény nebo klidné zelené parky, každé místo přináší jedinečný kontext a atmosféru do mé fotografie. Tato dynamická a rozmanitá kulisa umožňuje každému portrétu vyniknout a zároveň podtrhuje individualitu fotografického subjektu.

Práce s lidmi a schopnost vytvořit pohodlnou a uvolněnou atmosféru během focení je klíčová. Je důležité, aby se fotografované osoby cítily svobodně a byly schopny přirozeně se vyjádřit, což je nezbytné pro dosažení autentických a výrazných portrétů. Moje zkušenosti a empatie mi umožňují navázat s klienty silnou vazbu a společně tvořit umělecká díla, která přesahují obyčejné fotografie.

V mém portfoliu najdete širokou škálu portrétů, od klasických po avantgardní, od osobních portrétů až po profesionální headshoty. Každá fotografie je výsledkem pečlivého plánování, kreativního procesu a spolupráce, která přináší nezapomenutelné vizuální zážitky.

Pokud hledáte portrétního fotografa v Praze, který dokáže zachytit vaši jedinečnost a příběh, jsem tu pro vás. Společně vytvoříme portréty, které nejen zaznamenávají váš obraz, ale také odhalují vaši duši a esenci. Pozvěte si mě na váš příští fotografický projekt a nechte svou osobnost zářit skrze profesionální portréty. Fotografka Praha.

Fotografka Praha

Jako fotografka v Praze mám tu výjimečnou příležitost ponořit se do nekonečného proudu inspirace, který toto historické město nabízí. Praha, s jejími tajemnými uličkami, skrytými zákoutími a ohromujícími panoramaty, je pro fotografy pokladnicí vizuálních pokladů. Každá cesta těmito starobylými cestami je jako cesta časem, která nabízí jedinečné pozadí pro každou fotografii.

Praha poskytuje nejen nádherné historické scenerie, ale také neopakovatelnou atmosféru, která dodává každému snímku hloubku a charakter. Praha nabízí nekonečné možnosti pro kreativní vyjádření a experimentování s různými fotografickými styly.

Nejen architektura, ale i dynamika městského života přináší nekonečné inspirace. Pozorování lidí, jejich interakce a každodenních momentů v rámci tohoto historického města přidává další rozměr k mé fotografii. Tyto spontánní a neopakovatelné momenty, zachycené v pražských ulicích a zákoutích, jsou často ty nejpamátnější a nejvíce vyprávějící.

Práce fotografky v Praze mi také umožňuje objevovat méně známé lokality, které se mohou stát dokonalým místem pro portréty, rodinné fotografie nebo dokonce módní snímky. Každé zákoutí Prahy má svůj příběh a já jsem zde, abych tyto příběhy zachytila skrze svůj objektiv.

Moje portfolio odhaluje různorodost a krásu Prahy, od zářících ranních světel na Karlově mostě po tajemné stíny na Malé Straně při západu slunce. Každý snímek je pokusem zachytit esenci města a jeho neopakovatelné atmosféry.

Pozvěte si mě jako vaši fotografku v Praze a společně prozkoumáme toto město plné historie a kouzla. Ať už hledáte portrét v historickém centru, romantické zásnuby u Vltavy nebo jedinečné fashion snímky s Prahou jako pozadím, jsem zde, abych vaše přání proměnila ve skutečnost. Fotografka Praha.