Blog – Fotograf Ostrava

Být fotografem poblíž města Ostrava je jedním slovem báječné. Právě z Ostravy a okolí pochází aktuálně většina mých milovaných klientů. Ať už se jedná o těhotenské focení, focení miminek nebo třeba svatební focení, Ostrava prostě žije.

Fotograf Ostrava

Nedivím se, že se sem pravidelně sjíždí tolik lidu např. i na vyhlášené hudební festivaly nebo že tady sídlí spousta divadel, které mají na měsíce předem zcela vyprodáno. Jste veselé kopy a proto vás mám tolik ráda.

DSC03954 fotograf Ostrava - Monika Balvar Sukenikova

Navíc je hned za humny Polsko. Hop, hop a jsem tam. Třeba Krakov? Moje top město v této zemi. Střihla jsem si už pár focení i tam. Díky plynulé polštině se v této krásné zemi vždy cítím jako ve druhém doma. No a co si budem, spousta Ostraváků mluví polsky nebo se k polské národnosti vyloženě hlásí. Polština se mi tady rozhodně hodí.

Pokud chcete fotky ve městě, přijíždím já za vámi, objevuji vaše milované uličky a poslouchám, jak vyprávíte, kde jste se poznali a kam jste směřovali na vaše první rande. Vždy mi dáte také perfektní tipy, kde se v Ostravě skvěle najíst nebo kam vzít za poznáním i hrou naši malou Viky.

DSC04090 fotograf Ostrava - Monika Balvar Sukenikova

 Pokud naopak prahnete po přírodě a milujete hory, domlouváme se na focení pro změnu u nás v Beskydech. Tady vás beru na focení v exteriéru, ale již brzy se můžete těšit i na náš foto ateliér v Beskydech. Co to znamená? No přeci, že fotit můžete se mnou opravdu celoročně. Fotograf Ostrava.

DSC04185 fotograf Ostrava - Monika Balvar Sukenikova

A co vy? Kdy se chystáte na focení ve městě Ostrava nebo v Beskydech? Těším se na vás, váš Fotograf Ostrava.

 DSC04194 fotograf Ostrava - Monika Balvar SukenikovaDSC04292 fotograf Ostrava - Monika Balvar SukenikovaDSC04397 fotograf Ostrava - Monika Balvar SukenikovaDSC07948 fotograf Ostrava - Monika Balvar SukenikovaDSC08089 Enhanced NR fotograf Ostrava - Monika Balvar SukenikovaDSC08189 Enhanced NR fotograf Ostrava - Monika Balvar SukenikovaDSC08483 Enhanced NR fotograf Ostrava - Monika Balvar Sukenikova

Fotograf Ostrava